Jak vyrábět webové stránky přihláška - Dominik Kovařík
Dominik Kovařík

Web Master. Jak vyrábět prodejní weby bez programování a vytvořit si z toho byznys.

Naučíte se vyrábět webové stránky bez kódování, najít klienty a prodat jim tyto stránky od 10 000 Kč – 70 000 Kč

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy
Speciální akce již bohužel skončila.

Tréninkový program WebMaster s doživotním přístupem

BLACK FRIDAY 50% SLEVA: Slevový kód BF50

Vaše BLACK FRIDAY CENA: 2 425 Kč (97 EUR) vč. DPH

Běžná cena: 9 700 Kč (388 Eur)

Ušetříte 50%.

Vaše cena dnes: 4 850 Kč (194 Eur)

Speciální sleva platí už jen:

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Zde je zlomek toho, co se naučíte:

Jak to funguje:

Jak vypadá výroba webu a trénink uvnitř

Časté otázky & odpovědi

Kurz probíhá online. Po odeslání přihlášky vám zašleme přihlašovací údaje do uzavřené členské sekce, kde najdete kompletní obsah. Celkem 46 praktických lekcí díky kterým budete schopni vytvářet profesionální webové stránky a budete vědět, jak najít firmy, získat zakázky, za kolik weby vyrábět a jak si z výroby webů vytvořit pravidelný příjem. Jak kurz vypadá uvnitř si můžete přehrát ve videu nad častými dotazy.

Ano, nemusíte umět kódovat a nemusíte být programátor. Sám programovat neumím a všechny mé weby, které vidíte, jsem vyrobil aniž bych napsal jediný řádek kódu a naučím vás to samé. Přehrajte si video níže a podívejte se, jak je snadné vyrobit webové stránky.    

Používáme WordPress, který je zdarma a několik pluginů, které nám umožňují vyrábět weby bez kódování. Většina pluginů je zdarma a některé pokročilejší stojí méně jak 1000 Kč za rok. Nepoužíváme žádné české předražené řešení pro WordPress, které stojí desítky tisíc a umí desetinu toho, co vás naučím.

Jakmile odešlete přihlášku a zaplatíte, tak vám zašleme přihlašovací údaje a můžete začít studovat. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, tak vám přihlašovací údaje zašleme, až k nám dorazí platba. Ve většině případů to zabere 2-3 pracovní dny.

Žádné. Naučil jsem se, že v byznysu a v životě žádné garance neexistují. Je potřeba 10x padnout, vstát a pokračovat dál. To, co vám dá tento kurz je, že se naučíte za méně než 1 měsíc to, co mi trvalo se naučit více jak 13 let a stálo mě to stovky tisíc korun. Dostanete kompletní řešení, byznys model, návod a script na to, jak budete schopni vyrábět profesionální webové stránky pro jakoukoliv firmu a jak si z toho můžete vytvořit byznys. Naučíte se vyrábět přesně takové stránky, které našim klientům prodáváme za 10 000 – 70 000 Kč.

Otázky? Napište na podpora@dominikkovarik.com nebo nám zanechte váš dotaz na chatu v pravém dolním rohu.