Můj příběh - Dominik Kovařík
Dominik Kovařík

Extra sleva 50% na vzdělávací kurzy pro prvních 100 lidí, nejdéle do 1.1.2022

Dní
Hodin
Minut
Sekund

„Dominik Kovařík je podnikatel a investor od roku 2008. Jeho byznysy a investice mu generují nyní více jak 20 000 000 Kč ročně. V tréninkových programech pomáhá lidem začít podnikat, získávat více klientů a zhodnocovat dále své vydělané peníze. Jeho tréninkovými programy prošlo již více jak 1600 lidí. „

Příběh Dominika Kovaříka a jeho podnikání

Zdravím vás,

mé jméno je Dominik Kovařík a rád bych s vámi sdílel můj dosavadní příběh s podnikáním.

Pocházím z jižních Čech nedaleko Českých Budějovic.

Vyrůstal jsem v podnikatelské rodině a od malička se pohybuji v byznysu.

Do svých 18 let jsem hodně sportoval. Jezdil jsem motokros, snowboarding a windsurfing, kterým se zabývám dodnes, když cestuji.

V roce 2008-2009 přišla hypoteční krize z USA i do ČR, a to velmi ovlivnilo a změnilo chod firmy mého otce.

Bylo to období, kdy jsem se rozhodl, že začnu také podnikat.

Před tím jsem byl velmi krátkou dobu zaměstnaný, ale zjistil jsem, že to není nic pro mě.

Měl jsem v hlavě plno projektů a začal jsem na nich pracovat.

První podnikání s Windsurfing DVD

Protože jsem se zabýval profesionálně freestyle windsurfingem, tak můj první podnikatelský projekt byl právě v tomto oboru.

Začal jsem natáčet videa z tréninků, ze závodů a cestování a vytvořil jsem vůbec první a asi jediné DVD o windsurfingu v Čechách.

Na DVD jsem navíc vyučoval i triky a základy windsurfingu.

Celé DVD jsem si sestříhal, což mi zabralo týdny času, navrhnul jsem grafiku pro obal a připravil webové stránky, kde jsme začali DVD prodávat.

Bohužel, když jsem nakonec spočítal veškeré náklady na výrobu, tak se ukázalo, že jsem byl ve ztrátě.

Zde jsem se poprvé naučil to, že je potřeba více zapracovat na marketingu, ale zároveň také to, že lidé jsou ochotni kupovat i takové věci online.

V té době jsem pomalu přestával závodit a začal jsem se více vzdělávat v podnikání a investování a začala pro mě zcela nová etapa života…

 

Internetové obchody

S mojí přítelkyní Martinou jsme začali budovat internetové obchody. Můj otec v té době provozoval pouze kamenné obchody a já jsem se rozhodl to rozšířit o online obchody.

V té době již fungovalo spousta internetových obchodů a tak jsem si byl téměř jistý, že budou fungovat i obchody s bytovými dekoracemi a svítidly.

Toto byl obor, na který jsme se zaměřili. Řekl jsem si, že pokud jsem prodal v Čechách, kde nemáme moře, windsurfingové DVD, tak zvládnu prodat i světlo. 🙂

V té době jsem chodil ještě na střední školu a vypadalo to tak, že o přestávce jsme s mojí přítelkyní budovali e-shop a přidávali zboží.

První objednávky se začaly hromadit a začali jsme se rozšiřovat.

Nejdříve jsme zastávali sami úplně všechny činnosti. To mi dost pomohlo. Všem, kdo začínáte podnikat, bych doporučil si zkusit nějakou dobu každou funkci, kterou je potřeba ve firmě dělat.

Sám jsem měl na starosti webové stránky, vyráběl jsem bannery, videa, reklamy, nahrával zboží a moje přítelkyně měla na starosti podporu na e-mailu a na telefonu, o kterou jsem se střídali. Poté jsme vždy na cca 5 hodin jeli přijmout zboží na sklad, zabalit a poslat.

Řešili jsme ceníky, dodavatele, vratky zboží, reklamace, dopravu a veškeré věci, které jsou s tím spojené.

Odebírali jsme zboží z Čech, Rakouska, Německa, Itálie a Číny.

Všechno rostlo a konečně jsem si připadal jako podnikatel.

Připadal jsem si, že jsem na správné cestě, ale udělal jsem první velkou chybu, která se pak projevila v následujících letech.

Stali jsme se obětí vlastního provozu a přestali jsme inovovat, vylepšovat své služby, nepracovali jsme moc na marketingu a nerozšiřovali dostatečně náš sortiment.

To mělo za následek ten, že jsem se bohužel dostali až do takového stavu, že moje přítelkyně musela odejít na pracák a já jsem si šel půjčit peníze, abych mohl podnikání znovu nastartovat.

Investoval jsem především do vzdělání a do marketingu a rozšíření sortimentu a působnosti.

Našel jsem lidi, kteří již úspěšně podnikají a provozují internetové obchody a začali jsme si pomáhat.

Rozšířili jsme obchody i na Slovensko, začali jsme aktivně spravovat reklamy a dostali jsme to do fáze, kdy jsme na poměrně malém a úzce zaměřeném eshopu udělali okolo 12 000 000 Kč za rok.

Marže zde byly velmi slušné a vzhledem k tomu, že jsme si ty hlavní činnosti, krom skladu a podpory, na které jsme poté měli zaměstnance, dělali sami, tak hodně zbývalo.

Protože nám marketing fungoval a noví klienti se hrnuli, tak jsem začal dělat reklamu i pro firmu mého otce a několik dalších firem z našeho okolí.

Vyráběl jsem grafiku pro billboardy, webové stránky, reklamu do magazínů, rádiové spoty a natáčel videoprezentce.

V té době jsme se stěhovali a rekonstruovali starý dům. Měl jsem na hrbu hypotéku, a tak nebyla jiná šance, než jít dopředu.

E-shopy běžely a mně se trochu uvolnily ruce a začal jsem ihned přemýšlet, co budu s vydělanými penězi dělat.

Neměli jsme velké náklady, žil jsem v malém městě, neměl jsem auto a dokázal jsem přežít na cca 15 000 Kč/ měsíc.

Chtěl jsem tedy začít s penězi aktivně pracovat a začít je zhodnocovat.

 

Obchodování na burze a moje první investice

Začal jsem se zajímat o obchodování a investování do akcií.

V té době to probíhalo tak, že do cca 15:00 jsem se zabýval internetovými obchody a řídil jednu firmu a poté v 15:30, kdy se otevírala americká burza, jsem začínal obchodovat.

Začátky byly velmi krušné a přišel jsem celkem 2x o svůj celý účet, než jsem začal konzistentně zhodnocovat svůj účet.

Nyní jsem schopen zhodnocovat své finance o 30-50% ročně.

Vytvořil jsem si další příjem k podnikání a začal jsem sdílet svoji cestu investováním a podnikáním.

Založil jsem vzdělávací web TradeSmart, první sociální síť pro obchodníky TradeStreet a LIVE Room, kde vysílám živě každý týden a sdílím tam své analýzy, obchody a pomáhám ostatním investorům na jejich cestě.

Po roce se z tohoto LIVE Roomu, kde jsem měl asi 2 posluchače, stal vůbec největší akciový a opční LIVE Roomu v ČR a SK, kde se dnes setkává více jak 450 aktivních obchodníků.

Mimo to, jsme stále provozovali internetové obchody a několik podnikatelů si všimlo, že fungují a sami chtěli internetové obchody vybudovat, vylepšit nebo přivést více cílených zákazníků, a tak se na mě začali obracet.

Začal jsem pomáhat firmám s marketingem, s jejich obchodními strategiemi, se získáváním nových klientů, budováním stránek, videí a brandu.

Bohužel se toho nakupilo tolik, že jsem se rozhodl předat mému otci internetové obchody, se kterými pokračuje v provozu, a já jsem založil firmu na konzulting.

A toto mě opravdu chytlo.

 

Konzulting a investování

Začal jsem navrhovat firmám webové stránky, tvořit webové kanály, natáčet videa, nastavovat reklamy a pomáhat jim získávat nové zákazníky.

Vždycky mě bavilo pracovat s lidmi, reklamou a vymýšlet nové kampaně. Nyní jsem mohl naplno využít vše, co jsem se od roku 2008 naučil.

Založil jsem Digitální Agenturu: kovarikmedia.com, kde pomáháme firmám přivádět více zákazníků skrz online reklamu.

Spolupracujeme s restauracemi, kamennými obchody, internetovými obchody. finančními poradci a realitními kancelářemi.

Primárně se soustředíme na konzulting v oblasti online reklamy a tvorbě značky.

V roce 2018 jsem vytvořil tréninkový program Jak si vybudovat svoji Social Media Agency, kde učím, jak si lze vybudovat svůj vlastní byznys s minimálními náklady a pomáhám začít lidem podnikat online.

Tímto tréninkem prošlo již více jak 700 lidí a celkově i s investičními kurzy spolupracujeme nyní s více jak 1600 klienty.

Natáčím také Vlogy, kde dokumentuji svou cestu.

Natáčím také Podcast, kde se můžete vzdělávat i na cestách.

Vysíláme živě společně s mojí přítelkyní D&M show, kde mluvíme o podnikání v páru, cestování a životu.

Investuji do akcií, v červenci 2019 jsem udělal i svoji první investici do pozemků a sdílím vše na TradeSmart.

Také, mimo to jsem zainvestoval i do jedinečného kusu Porsche GT3 z roku 2015, kterých se vyrobilo pouze 1186 ks po celém světě a splnil jsem si tak i můj dětský sen. 🙂

A především se věnuji studentům a klientům, kterým pomáhám na cestě za lepším a bohatším životem.

Dominik Kovařík

Produkty

Jak si vytvořit Social Media Agency a pomáhat firmám s marketingem

Chyťte jednu z největších příležitostí na trhu a naučte se pomáhat firmám s online marketingem. V tomto kompletním tréninku se naučíte, jak najít firmy a jak jim dodat služby. Součástí tréninku je podpora v živých vysílání, kde lidem pomáháme s jejich klienty.

Ideální pro začínající podnikatele a firmy, kteří chtějí více zákazníků.

Jak vyrábět webové stránky & vytvořit si z toho byznys

V tomto tréninku se naučíte, jak vyrábět prezentační responzivní webové stránky pro firmy v jakémkoli oboru, jak najít firmy, oslovit je a prodat jim nové webové řešení. Budete vědět, kde firmy hledat a kolik si za své služby nechat zaplatit.

Velkou výhodou je, že nemusíte umět kódovat, abyste byli schopni vyrobit vysoce funkční webové stránky, které firmám budou získávat nové zákazníky.

V tuto chvíli je na trhu tisíce firem, které mají nefunkční webové stránky, které se špatně zobrazují na mobilu, nezobrazují multimediální obsah a nesbírají kontakty a objednávky.

To vytváří obrovskou příležitost. Pokud se naučíte, jak efektivní vyrábět flexibilní a funkční stránky za minimum času a jak hledat firmy, tak si můžete vytvořit skvělý byznys a z 90% přeskočit velké firmy a agentury, kterým aktuálně platí firmy desítky a stovky tisíc za kolikrát nefunkční webové stránky. 

Získejte exkluzivní přístup k živým vysíláním a skupinovým tréninkům

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

„Dominik Kovařík je obchodník a investor od roku 2008. V akciích spravuje svůj vlastní kapitál převyšující 23 mil. Kč, s kterými obchoduje živě ve své uzavřené skupině. Krom akcií investuje také do nemovitostí. Vlastní několik bytových a komerčních domů. V jeho tréninkových programech pomáhá podnikatelům a lidem začít obchodovat s akciemi, opcemi a zhodnocovat dále své vydělané peníze. V roce 2018 založil LIVE Room, kde sdílí své analýzy, krátkodobé obchody a investice v reálném čase a pomáhá ostatním uspět. Během roku se z toho stal vůbec největší akciový LIVE Room v historii ČR a SK. V roce 2020 založil aplikaci TradeStreet, která odkrývá neobvyklé aktivity na trzích pro tradery a investory. Tuto aplikaci aktuálně používá více jak 5000 + investorů po celém světě. Jeho tréninkovými programy prošlo již více jak 9000 lidí. „

Zdravím vás,

děkuji, že jste dorazili na mé stránky!

Jmenuji se Dominik Kovařík a pocházím z jižních Čech nedaleko Českých Budějovic.

K tradingu a investování jsem se dostal poprvé v roce 2008, kdy jsem si založil můj první účet se 100 USD. Nedá se to ani nazývat účet, ale bylo to tak. Účet jsem rychle znásobil a ještě rychleji pak o všechno přišel. 🙂 Do 18ti let jsem hodně sportoval – jezdil jsem motokross, snowboarding, ale hlavně windsurfing. Windsurfingem jsem se profesionálně zabýval do svých 18ti let. Vyhrál jsem juniorské mistrovství Evropy ve freestyle windsurfingu a dnes je to spolu se snowboardingem mé velké hobby.

To, co mě k tradingu a investování dostalo bylo podnikání.

Podnikání

S mojí přítelkyní jsme začali budovat internetové obchody ještě na střední škole. Umožnilo nám to se brzy osamostatnit a rozvíjet tak dál naše podnikání. Věděl jsem ale, že nechci jen podnikat a protože jsem již přišel do styku s tradingem, tak jsem měl v hlavě plán, kdy z podnikání dál budu zhodnocovat své peníze právě investicemi do akcií a obchodováním na burze. Na začátku to ale nebylo vůbec lehké. Než jsem si našetřil větší kapitál, tak jsem si prošel velmi těžkým obdobím a vypadalo to, že asi nikdy investovat nezačnu.

V roce 2009 – 2011, kdy se dopad hypoteční krize v USA z roku 2008 dostal i do ČR, nás to hodně zasáhlo. Protože jsme online prodávali dekorace, svítidla a produkty, které jsou úzce spojené se stavebnictvím, tak jsme se dostali do pozice, kdy téměř ze dne na den přestaly chodit objednávky. Tržby spadly více jak o polovinu a byl jsem v situaci, kdy jsem musel propustit i moji přítelkyni, která musela jít na pracák, protože jsem neměl ani na základní výplatu. Musel jsem si jít půjčit 200 000 Kč, abych podnikání znovu rozběhl. Vylepšili jsme e-shopy, rozšířili zboží, začali jsme prodávat i na Slovensko a zaměřili jsme se na reklamu.

A povedlo se.

E-shopy nám začaly generovat slušné příjmy, ale také mi zabrali hodně času. Na začátku jsme ve své firmě zastávali všechny funkce, od výroby webu, marketingu, komunikace s dodavateli a zákazníky po balení na skladě a odesílání zboží.

Věděl jsem, že potřebuji získat více času, abych se mohl věnovat investování, ale zároveň jsem potřeboval kapitál.

Tržby nám dovolily najmout pomocné síly a zaměstnance převážně na sklad, který nám zabíral spoustu času.

Protože jsem rozuměl marketingu a online prodeji, tak jsem vedle toho začal pomáhat menším firmám v našem okolí, abych získal potřebný kapitál rychleji.

A můj den vypadal následovně:

Ráno jsem se věnoval internetovým obchodům, do 3 hodin jsem vyráběl weby, bannery a pomáhal firmám s reklamou a od 15:30, kdy se otevřela americká seance jsem začal obchodovat a končil jsem ve 22:00.:)

Moje první investice a velká ztráta

V době, kdy jsem se dostal k tradingu, jsem dostal od svých rodičů peníze ze stavebního spoření a rozhodl jsem se je investovat. O investování a ani tradingu jsem toho moc nevěděl, ale rozhodl jsem to investovat do akcií. Konkrétně do NWR, které právě vstupovalo na pražskou Burzu. Ptáte se proč právě NWR? Můj taťka dostal od akciového makléře tip na NWR a tak jsem do toho šel. Po cca 2 týdnech jsem byl v plusu asi 60 tis.

Odhlásil jsem se z platformy a řekl jsem si, že peníze nechám zhodnocovat a podívám se třeba za půl roku, kolik tam bude.

Po cca půl roce jsem se zhrozil, na účtě jsem měl asi 50% z kapitálu, který jsem do akcií vložil. Psal se rok 2009 a téměř celý akciový trh mířil střemhlav na dno. Tenkrát jsem nevěděl co se děje. Z počáteční euforie jsem se hodně probral, vybral jsem zbytek peněz a a uvědomil si, že žádný broker ani banka nebude managovat a zhodnocovat vaše peníze, tak jako vy sami.

Toto byl můj první impulz, abych se nejdříve začal vzdělávat, než dám jakoukoliv další korunu do nějakého obchodu.

Možnost řídit si svůj vlastní kapitál mě lákala a tak jsem se ponořil do Tradingu a investování naplno.

Jako většina začátečníků jsem narazil na forex. Reklamy brokerů na Vás blikají snad na každém webu o tradingu a tak jsem se rozhodl to vyzkoušet.

Založil jsem účet, zúčastnil jsem se několika seminářů o obchodování, nastudoval jsem základy technické analýzy a pustil se do toho.

A docela se mi dařilo! Obchodoval jsem intradenně – převážně 1, 5 nebo 15 min. graf, tak jako většina, protože na všech seminářích od českých brokerů jsem slyšel jen: „Obchodujte minutový nebo 5ti minutový graf, protože, co se stane zítra, za týden nebo měsíc nevíte, ale co se stane za 5 minut lze zobchodovat. Neodsuzuji tím intradenní obchodníky, ale zájem brokerů byl v tomto případě jasný, aby jejich zákazníci prováděli, co nejvíce obchodů, protože z každého mají provize ať proděláte nebo vyděláte a tak mi bylo jasné, že se nenaučím obchodovat na seminářích brokerských společností.

Obchodoval jsem každý den, přilepený na obrazovce u minutového grafu. Když se natáhla červená svíčka přes celou obrazovku myslel jsem, že vyskočím ze židle, stop lossy jsem nepoužíval, říkal jsem si: Sedím u toho, když obchod půjde proti mě, tak z něj jednoduše vystoupím.

Každý týden jsem vydělával a tak jsem si řekl, že trochu přiložím a zvyším objemy nákupů. Fungovalo to neskutečně.

Vydělal jsem dvojnásobek peněz než minulý týden!

Druhý den jsem na jendom obchodu vydělal dokonce 18 tis. Byl jsem celý bez sebe, jak je to jednoduché. A to jsem všude četl, že 90% lidí na burze prodělává…objemy obchodů jsem pořád zvyšoval, o řízení rizika a money managmentu jsem v této době nic nevěděl.

K forexu jsem začal obchodovat zlato a jednou jsem podržel obchod i přes noc. Byl jsem hodně nervozní, druhý den jsem vstával už v půl 6 ráno a šel jsem zkontrolovat pozice.

Obchod šel proti mě. Ztráta byla tak veliká, že jsem z obchodu nevystoupil a rozhodl se ho podržet dokud se neotočí a nevrátí se na můj nákup.

O 2 hodiny později byla cena ještě níž, čekal jsem na vhodnou příležitost a když jsem viděl náznak, že se cena otáčí, tak jsem ještě přikoupil.

Bohužel se jednalo pouze o pullback, cena se malinko vyhoupla, ale pak opět zamířila dolů.

Ztráta byla už tak veliká, že jsem se rozhodl vydržet. Druhý den zlato prorazilo svůj silný support a začalo padat ještě rychleji. Během dvou dnů jsem přišel o celý účet, který jsem dlouhou dobu budoval.

Musím Vám říct, že asi nejhorší je, když se vám z intradenního obchodu stane obchod swingový na několik dní a ještě k tomu proti týdenímu trendu.

Na druhou stranu jsem rád, že se to stalo – naučil jsem se, že velké obchody se dělají na velkých grafech!

Nedalo mi to a začal jsem studovat trading více do hloubky, přečetl jsem desítky knížek o tradingu. Ty, které mi pomohly a čtu je minimálně 1x do roka naleznete ZDE – doporučuji přečíst všem, co to myslím s tradingem vážně.

Zjistil jsem, že na seminářích zdarma od brokerských společností se nic nenaučím. Je potřeba vědět mnohem více než jen teorii technické analýzy, jak založit účet a vidět pár obchodů na demo účtu.

Je potřeba znát svou psychiku, mít pod kontrolou své emoce, mít funkční strategie, umět řídit riziko a money management, vědět, jak fungují trhy, korelace a obchodovat především se správnými nástroji a aktivy.

A také jsem nechtěl trávit celý den před monitorem a obchodovat minutový graf.

Chtěl jsem mít i dlouhodobější obchody, abych mohl odjet na dovolenou nebo se věnovat svým zálibám a podnikání.

Rozhodl jsem se hledat profesionální tradery, kteří ukazují živé obchody, své úspěšné strategie a pohled na trh. Prošel jsem spousty kurzů od profesionálních traderů z USA a zúčastnil se individuálních seminářů, které mě stáli stovky tisíc korun a začal jsem se výrazně posouvat.

Akcie, ETF a opce

Dostal jsem se zpět k akciím, kde jsem udělal úplně svoji první investici do NWR a přidal jsem k tomu opce.

Nemám na mysli binární opce – těm se prosím velkým obloukem vyhnětě, ale mám na mysli burzovní opce, se kterými obchoduje i jeden z nejbohatších lidí planety Warren Buffett.

Nešel jsem obchodovat na českou burzu, ale soustředím se pouze na americké nebo asijské akcie velkých společností, akciové indexy a ETF.

Proč právě akcie a opce?

Pokud se podíváte na akciový index S&P 500 z dlouhodobého hlediska, tak uvidíte, že je v jednom obrovském trendu nahoru a pokud jste schopni najít kvalitní společnosti, které dokáží růst, tak ty nakonec neustále překonávají své vrcholy a pokud k tomu přidáte nástroje, jako jsou opce, tak máte v ruce silnou výzbroj a výhodu, díky které lze konzistentně zhodnocovat svůj účet.

Navíc, pokud se podíváte na slavné investory a obchodníky, tak je najdete na forexu, cfd, ale právě u akcií a opcí.

Ponořil jsem se do toho.

A výsledky se začaly dostavovat.

Obchodování bylo více konzistentní a méně stresové.

Ponořil jsem se více do obchodování s opcemi, protože mi umožnili obchodovat akcie, i když jsem neměl tak velký kapitál.

Můj první opční účet jsem si otevřel u TradeStation s 2000 USD a začal testovat obchody.

Nejdříve jsem se soustředil na kupování call nebo put opcí. Udělal jsem zde spoustu chyb, ale zároveň také jedny z mých největších obchodů.

V roce 2015 jsem koupil jedinou opci za 500 USD na akcii GOOGL, která měla mít vyhlášení výsledků a druhý den akcie vzrostla téměř o 20% a opce se zhodnotila na 10 000 USD!

Ano, během jednoho dne jsem otočil 500 USD na 10 000 USD. V té době byla velikost mého celého účtu okolo 10 tisíc, takže jsem zdvojnásobil svůj účet.

Věděl jsem, že opce je cesta, kterou jít, protože tohle se vám na forexu nebo CFD nikdy nemůže stát.

A pokud víte, jak opce fungují, tak víte, že zároveň 500 USD bylo maximum, co jsem mohl ztratit, i kdyby GOOGL zbankrotoval.

Bohužel jsem se začal soustředit pouze na tyto rizikové obchody přes earnings a během několika měsíců jsem vrátil celých 10 000 USD zpět.

Porušil jsem MM, začal jsem si být příliš jistý a naučil jsem se, že euforie je u obchodování mnohem horší než strach.

Začal jsem proto testovat další strategie, jako jsou debitní a creditní spready, iron condor, butterfly a také dlouhodobé opce.

A konzistence se začala dostavovat.

Začal jsem sdílet své obchody a věci, které jsem se učil na sociální sítě a založil jsem si také blog.

Lidi mě začali kontaktovat, jestli bych je mohl toto obchodování naučit a vysvětlit, jak to dělám.

V únoru 2018 jsem uspořádal první trénink zaměřený na obchodování právě specifických opčních spreadů a otevřel jsem Trading LIVE Room, kde jsem začal živě vysílat každý týden a sdílet tam své analýzy, obchody a poznatky.

Během roku se z toho stal vůbec největší opční a akciový LIVE Room v ČR a SK, kde se dnes schází každý týden stovky aktivních obchodníků.

Začal jsem se soustředit také na dlouhodobější obchody s opcemi, které nabízejí z mého pohledu obrovské příležitosti pro malé i velké investory, které chtějí zvýšit své zhodnocení, které mají běžně na akciích.

Vedle tradingu a krátkodobých obchodů, které provádím právě s opcemi a akciemi také investuji dlouhodobě do akcií…

Aktuálně spravuji přes 23 mil. Kč v mém akciovém portfoliu. 

Investuji pouze do fundamentálně skvělých společností pomocí klíčových principů, které rozebírám v kurzu Investor Master University

Podmínkou je, aby firma byla fundamentálně silná, cena pod svoji férovou hodnotou a u silného supportu.

To kombinuji s neobvyklou aktivitou na akciích. To znamená, že chci vidět, že slavní investoři a ověřeně úspěšné fondy nebo insiders tyto akcie také kupují. 

Založení aplikace TradeStreet, která odkrývá neobvyklou aktivitu na akciových trzích pro tradery a investory.

V roce 2020 jsem založil aplikaci TradeStreet, která odkrývá neobvyklé aktivity na akciových trzích pro tradery a investory a každý den ji sám používám. 

Je to aplikace, za kterou stojí již více jak 10 ti členný tým skvělých lidí a profesionálů a tisíce hodin práce.

Aplikaci TradeStreet již používá více jak 5000 + investorů po celém světě a toto číslo neustále roste.

Natočil jsem online trénink, kde vysvětluji, jak aplikaci používám a jak vám může pomoci také.

Veškeré informace o TradeStreet pak najdete tady.

Mým velkým koníčkem je také investování do nemovitostí…

Vedle tradingu a akcií investuji také do nemovitostí. 

Kupuji primárně bytové domy v centrech měst v kombinaci s komerčními prostory. 

Zatím vlastním přes 40 bytů, 5 komerčních prostor a několik stavebních pozemků, kde plánuji rozběhnout developerské projekty. 

Nemovitosti jsem vzal jako takový úplný základní stavební kámen pro život, který mi generuje stabilní měsíční příjem v podobě nájmů. 

Pokud se ptáte, proč neinvestuji vše do akcií?

Odpověď je: Diverzifikace rizika.

Ve světě investic nic není jisté a většina nejbohatších lidí na planetě mají jak akcie firem, tak právě nemovitosti. 

Postupem času by to měl být za mě cíl každého investora. 

Jak se mnou můžete začít spolupracovat a jak vám dokážu pomoci?

Pokud se chcete ponořit do tradingu a dostat mé strategie, které každý týden používám, tak se přihlaste do kurzu HomeRun Master

Pokud chcete začít investovat do akcií a ETF a začít si budovat akciové portfolio, tak právě pro to jsem vytvořil Investor Master Universitu.

Pokud již základy máte a chcete získat přístup k mému soukromému watchlistu, analýzám akcií a dostávat upozornění na obchody a investice, které provádím v reálném čase, tak se připojte k nám do LIVE Roomu – uzavřené investiční a trading skupiny.

A pokud chcete k obchodování a investování získat okamžitou výhodu před ostatními, tak se podívejte na aplikaci TradeStreet, kterou sám používám jak při tradingu tak investování do akcií.

Budu se těšit na případnou spolupráci a rád vám na vaší cestě k tradingu a investování pomohu.

Dominik Kovařík

P.S. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak mi napište na dominik@tradesmart.cz

P.P.S. Pokud jste úplně na začátku, tak začněte úplně základním kurzem tradingu a investování tady.

Buďte se mnou v kontaktu na sociálních sítích

Facebook

YouTube

Instagram

Linkedin

Twitter

TikTok

Spotify

iTunes

Získejte exkluzivní přístup

Přihlaste se k odběru e-mailů a získejte přístup k živým vysíláním Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.