Akce - Dominik Kovařík
Dominik Kovařík

Extra sleva 50% na vzdělávací kurzy pro prvních 100 lidí, nejdéle do 1.1.2022

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Vytvořte si svůj vlastní online byznys z domova a využijte této největší příležitosti v online světě

Svět se nachází v jednom z nejtěžších ekonomických problémů v historii lidstva.

Spousta firem je vypnutých a lidé jsou doma. Pamatujte si, že i v těchto těžkých časech peníze nemizí, ale pouze se přesouvají.

Kam? Do on-line byznysů!

Používání internetu vzrostlo za poslední týden o 20%, Amazon a Alza nabírají zaměstnance a nestíhají vykrývat své objednávky.

Ostatní firmy se musí přizpůsobit. Pokud jim dokážete pomoci sehnat zákazníky online a pomoci jim přežít, tak nejen, že pomůžete jim, ale pomůžete také sobě.

Naučte se dovednosti, které nyní mají hodnotu zlata, vytvořte si svůj vlastní online byznys a vezměte svůj život do vlastních rukou a nespoléhejte se na nikoho.

Firmy propouští rekordní počty zaměstnanců a ty, co jsou nyní doma a dostávají z části zaplaceno, se možná nebudou mít kam vrátit, pokud tato situace bude trvat moc dlouho.

Teď je ta nejlepší doba, kdy si svůj byznys z domova můžete rozběhnout i vy.

Nikdy nebyla lepší příležitost než je teď.

A firmy tam venku vás potřebují.

Sami máme nyní tolik zakázek, že je nestíháme vyřizovat. Tržby nám rostou o desítky % a rozhodli jsme se vám v těchto těžkých časech pomoci a věřím, že to spoustě z vás úplně změní život tak, jako to změnilo už stovkám lidem před vámi.

Investujte do sebe – je to ta nejlepší věc, kterou můžete udělat. 

Naše tréninkové programy jsme nyní zlevnili o 20%.

Nejde o žádnou teorii, ale o praxe z našich reálných byznysů. 

Vlastníme byznysy v oblasti konzultingu, vlastníme internetové obchody, restauraci, kamennou prodejnu, online agenturu, průmyslové nemovitosti a investiční fond. 

Jedeme v tom s vámi v tomto chaosu, ale na rozdíl od ostatních, kteří jsou pouze v online světě a začali podnikat pár let zpět, my jsme již v podobné situaci byli v roce 2008 v době hypoteční krize. 

Garantuji vám, že vám naše služby pomohou!

Dominik Kovařík

Speciální akce platí pouze do 1.4. do půlnoci

Stačí zadat u objednávky slevový kód: BREZEN2020

Navíc prvních 10 lidí získá individuální hodinovou konzultaci na Skype zdarma.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Jak si vytvořit Social Media Agency a pomáhat firmám s marketingem

Chyťte jednu z největších příležitostí na trhu a naučte se pomáhat firmám s online marketingem. V tomto kompletním tréninku se naučíte, jak najít firmy a jak jim dodat služby. Součástí tréninku je podpora v živých vysílání, kde lidem pomáháme s jejich klienty.

Ideální pro začínající podnikatele a firmy, kteří chtějí více zákazníků.

Jak vyrábět webové stránky & vytvořit si z toho byznys

V tomto tréninku se naučíte, jak vyrábět prezentační responzivní webové stránky pro firmy v jakémkoli oboru, jak najít firmy, oslovit je a prodat jim nové webové řešení. Budete vědět, kde firmy hledat a kolik si za své služby nechat zaplatit.

Velkou výhodou je, že nemusíte umět kódovat, abyste byli schopni vyrobit vysoce funkční webové stránky, které firmám budou získávat nové zákazníky.

V tuto chvíli je na trhu tisíce firem, které mají nefunkční webové stránky, které se špatně zobrazují na mobilu, nezobrazují multimediální obsah a nesbírají kontakty a objednávky.

To vytváří obrovskou příležitost. Pokud se naučíte, jak efektivní vyrábět flexibilní a funkční stránky za minimum času a jak hledat firmy, tak si můžete vytvořit skvělý byznys a z 90% přeskočit velké firmy a agentury, kterým aktuálně platí firmy desítky a stovky tisíc za kolikrát nefunkční webové stránky.