Z 0 na +50 000 Kč měsíčně se správou online marketingu pro restaurace na dálku a expand do Španělska a Itálie. - Dominik Kovařík
Dominik Kovařík

Extra sleva 50% na vzdělávací kurzy pro prvních 100 lidí, nejdéle do 1.1.2022

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Z 0 na +50 000 Kč měsíčně se správou online marketingu pro restaurace na dálku a expand do Španělska a Itálie.

Zdravím vás,

na tomto Skypu jsem mluvil se studentem Social media tréninku Petrem, který prošel kurzem a začal pomáhat restauracím přivádět více hostů díky online marketingu.

Nyní spravuje 4 firmy v hodnotě 10 – 15 000 Kč měsíčně a plánuje expandovat do Španělska a Itálie, jak sám říká v rozhovoru.

Je neskutečné, co přináší za hodnotu Social Media trénink, který jsme dali dohromady a na kterém každý den pracujeme, abyste s ním měli takové výsledky.

Mám obrovskou radost, že vám takto daří.

DK

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Přihlaste se k odběru e-mailů a získejte přístup k živým vysíláním Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.