jak vyrábět webové stránky - Dominik Kovařík
Dominik Kovařík

Jak vyrábět webové stránky, najít firmy a vytvořit si z toho byznys

Jak vypadá výroba webu a tréninkový program uvnitř

V tomto tréninku se naučíte, jak vyrábět prezentační responzivní webové stránky pro firmy v jakémkoli oboru, jak najít firmy, oslovit je a prodat jim nové webové řešení. Budete vědět, kde firmy hledat a kolik si za své služby nechat zaplatit.

Velkou výhodou je, že nemusíte umět kódovat, abyste byli schopni vyrobit vysoce funkční webové stránky, které firmám budou získávat nové zákazníky.

V tuto chvíli je na trhu tisíce firem, které mají nefunkční webové stránky, které se špatně zobrazují na mobilu, nezobrazují multimediální obsah a nesbírají kontakty a objednávky.

To vytváří obrovskou příležitost. Pokud se naučíte, jak efektivní vyrábět flexibilní a funkční stránky za minimum času a jak hledat firmy, tak si můžete vytvořit skvělý byznys a z 90% přeskočit velké firmy a agentury, kterým aktuálně platí firmy desítky a stovky tisíc za kolikrát nefunkční webové stránky. 

Investujte do tohoto tréninku nyní a naučte se další dovednost, kterou budete moci zužitkovat pro sebe na spoustu let dopředu. 

Nenabízíme ale žádné garance. V byznysu a podnikání žádné garance neexistují – je potřeba 10x padnout, ponaučit se a pokračovat dál. To, co vám dá tento kurz je to, že se naučíte za méně než 1 měsíc to, co mi trvalo se naučit více jak 13 let a stálo mě to stovky tisíc korun.

Dostanete kompletní řešení, byznys model, návod a script na to, jak budete schopni vyrábět profesionální webové stránky pro jakoukoliv firmu a jak si z toho můžete vytvořit byznys. Naučíte se vyrábět přesně takové stránky, které našim klientům prodáváme za 10 000 – 70 000 Kč a zabere nám je vyrobit pouze několik hodin.