Social Marketing trénink přihláška na splátky - Dominik Kovařík
Dominik Kovařík

Extra sleva 50% na vzdělávací kurzy pro prvních 100 lidí, nejdéle do 1.1.2022

Dní
Hodin
Minut
SekundANO! Rád bych si objednal 6ti týdenní tréninkový program Invest Master s osobní podporou Dominika Kovaříka na jeden rok ve čtvrtletních živých vysíláních, kde se naučím zmiňované strategie a dozvím se klíčové koncepty pro úspěšné investování s opcemi!

Rozumím tomu, že tím, že vstoupím do tohoto programu, dostávám informace a služby v celkové hodnotě přes 33 900 Kč. A tím, že vyplním tento objednávkový formulář získávám okamžitý přístup na neomezenou dobu k celému tréninku InvestMaster + čtvrtletní živá vysílání s aktuálním watch listem a myšlenkami pro nové obchody (v hodnotě 6 000 Kč). Vím, že tyto tréninky mě pomohou na mé cestě investováním.

Jsem si vědom, že mám 14 denní garanci na vrácení peněz za celý trénink v případě, že s kurzem nebudu spokojen. Mohu zažádat o vrácení 100% častky, kterou jsem investoval do tohoto kurzu.

 

Kliknutím na tlačítko "Přihlásit se do Tréninkového programu" souhlasíte s obchodními podmínkami.

Platbu za kurz si můžete rozdělit na 3 splátky

Pokud si přejete nakoupit na splátky a platbu si rozložit na 3 měsíce, tak stačí kliknout sem.

Potřebujete pomoci?

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně kurzu, tak se na mě neváhejte obrátit. Jsem dostupný na e-mailu: dominik@tradesmart.cz nebo na Chatu. Stačí kliknout v pravém dolním rohu na modré okénko a zaslat mi váš dotaz. Zde je ke stažení kniha: Bonus z webináře - Kniha: Začínáme s opcemi