Online Marketing pro firmy a majitele agentur 2021 (Vysílání ze Social Meda Agency tréninku) - Dominik Kovařík

BLACK FRIDAY – Extra sleva na tréninky do 29.11. 

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Online Marketing pro firmy a majitele agentur 2021 (Vysílání ze Social Meda Agency tréninku)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Toto je záznam z živého vysílání, které každý měsíc probíhá uvnitř tréninku Social Media Marketing a kde odpovídáme na dotazů studentů kurzu.

Na trénink se můžete přihlásit zde >>

Na úvodní video k tréninku se můžete podívat zde >>

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup k živým vysíláním a skupinovým tréninkům

Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Odebírat videa“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných videí a emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu. 

Získejte exkluzivní přístup

Přihlaste se k odběru e-mailů a získejte přístup k živým vysíláním Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.