Narozeniny - Dominik Kovařík
Dominik Kovařík

Extra sleva 50% na vzdělávací kurzy pro prvních 100 lidí, nejdéle do 1.1.2022

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Sleva končí dnes 10.1. ve 23:59

Dny
Hodin
Minut
Vteřin

Dnes je mi 30 let a rozhodl jsem se udělat tuto výjimečnou akci, kdy máte možnost získat všechny mé tréninky o 30% levněji. Nikdy jsem takovou slevu ještě nenabídl. Bude platit pouze v den mých narozenin, to je 10.1. do půlnoci.

Stačí použít slevový kód: NAROZENINY30

Jak si vytvořit Social Media Agency a pomáhat firmám s marketingem

Chyťte jednu z největších příležitostí na trhu a naučte se pomáhat firmám s online marketingem. V tomto kompletním tréninku se naučíte, jak najít firmy a jak jim dodat služby. Součástí tréninku je podpora v živých vysílání, kde lidem pomáháme s jejich klienty. Ideální pro začínající podnikatele a firmy, kteří chtějí více zákazníků.

Jak vyrábět webové stránky a vytvořit si z toho byznys

V tomto tréninku se naučíte, jak vyrábět prezentační responzivní webové stránky pro firmy v jakémkoli oboru, jak najít firmy, oslovit je a prodat jim nové webové řešení. Budete vědět, kde firmy hledat a kolik si za své služby nechat zaplatit.

Velkou výhodou je, že nemusíte umět kódovat, abyste byli schopni vyrobit vysoce funkční webové stránky, které firmám budou získávat nové zákazníky.

Sleva platí i pro investiční tréninky

INTRADAY MASTER

Nový tréninkový program zaměřený na intradenní obchodování akcií s opcemi. V tomto tréninku se naučíte, jak scalpovat trhy pomocí opcí a obchodovat intradenní swingy. Dostanete teorii a celý týden praxe, kde budete s Dominikem obchodovat živě bok po boku. 

INVEST MASTER – jak chytat velké trendy s dlouhodobými opcemi

Invest Master strategie jsou nákupy dlouhodobých opcí od 100-500 dní. Obchodujeme tam vyšší časové rámce a obchody držíme od 2 týdnů do půl roka. Cílem je chytit velký trend a dosáhnout násobného zhodnocení s opcemi, přičemž riziko je limitované tím, za kolik nakoupíme opce.

Zdarma k tomuto kurzu jsou čtvrtletní živá vysílání po dobu 1 roku.

SPREAD MASTER – swingové debitní a creditní spready

Spread Master strategie jsou debitní spready s expirací 14-50 dnů, kde buďto je potřeba trefit směr a nebo chceme, aby se cena motala kolem našeho spreadu. Jedná se o swingové obchodování.

Zdarma k tomuto kurzu je kurz Opce 101 a na 1 měsíc Live Room.

TÝDENNÍ CREDIT SPREADY 

U Creditspreadu se jedná o creditní spready, které jsou s expirací do 10 dnů a benefitují s časového úpadku a úpadku volatility. Jedná se o vzdálené OTM spready, kde není potřeba trefit směr. Zdarma k tomuto kurzu je kurz Opce 101.

PSYCHOLOGIE TRADINGU

Krok po kroku se naučíte obchodovat beze strachu a bez euforie. Ukáži Vám, jak se vyhýbat impulsivním obchodům a jak mít Trading plně pod kontrolou. 

Ke kurzu je zdarma na 2 měsíce Live Room, kde mě uvidíte živě obchodovat 2x týdně a používat tyto principy v praxi na reálných obchodech.

OPCE 101 – základy

V kurzu Opce 101 získáte přehled o opcích. 

Naučíte se, co znamenají řecká písmena, časový úpadek, typy opcí, expirace a vše, co potřebujete pro úspěšný start.

LIVE ROOM na celý rok

Živá vysílání probíhají 2x týdně. 1x za měsíc je vysílání věnované vždy dlouhodobým obchodům, zbytek swingovým a denním a také psychologii a nastavení mysli.

V Live Roomu máte navíc kurz Opční strategie, kde získáte přehled o opčních strategiích a budete vědět, jak fungují debitní spready, credit spready, diagnální spready, iron condor, kalendářní spready, protective put, covered call, straddle, srangle i butterfly.

V LIVE Roomu najdete také všechny záznamy předchozích živých vysílání. Jsou tam doslova stovky zaznamenaných obchodů od vstupu, po výstup od začátku roku 2018.

Uvnitř LIVE Roomu můžete zasílat své dotazy, sdílet myšlenky, obchody a diskutovat s ostatními členy.