Jaký byznys bude fungovat i v krizi? Myšlenky z hor. - Dominik Kovařík
Dominik Kovařík

Extra sleva 50% na vzdělávací kurzy pro prvních 100 lidí, nejdéle do 1.1.2022

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Jaký byznys bude fungovat i v krizi? Myšlenky z hor.

Zdravím vás, 

ke konci roku vždy jedu na pár dní na hory, kde mimo snowboarding trochu relaxuji, ale hlavně analyzuji aktuální rok a plánuji ten následující. 

Tentokrát jsem na horách s celou moji rodinou a dlouholetými přáteli. 

Všichni podnikají, takže si dovedete představit, o čem každý den probíhají diskuze. 

Dnes jsme se bavili o krizích a o tom, jaký to mělo dopad na jejich byznys.

Moji rodiče podnikali v období poslední krize 2008-2010 v oboru, který je spojený se stavebnictvím a dopad krize tam byl obrovský.

Během velmi krátké doby se tržby propadli o 50% a když máte rozběhnuté obchody, nájmy a desítky zaměstnanců, tak máte velký problém na stole. 

Na druhé straně náš dlouholetý rodinný přítel podniká v automobilovém oboru a krize se ho vůbec nedotkla. Podniká přes 30 let a bez jednoho roku jeho byznys každý rok roste. 

Co si z toho vzít?

Vyberte si obor, který nefunguje pouze v době prosperity, ale i době, kdy se ekonomice moc nedaří.

Pokud začínáte podnikat, tak mám pro vás jeden tip. Buďte zticha, poslouchejte a ptejte se lidí, kteří jsou o několik kroků před vámi.

Dnes je doba, kdy chce být každý vyslyšen a chce sdílet svůj názor a svoji pravdu. 

Musíte se ale zeptat sami sebe, jestli chcete mít pravdu nebo vydělat peníze?

Pokud se mnou chcete v roce 2020 spolupracovat a pomoci vytvořit váš byznys, tak do 1.1.2020 se můžete přihlásit do našich tréninků.

Klikněte sem a začněte se mnou spolupracovat.

DK

 

Pokud se mi chcete na cokoliv zeptat, tak se připojte na moji stránku na Facebooku, kde vysílám živě a odpovídám na dotazy a pomáhám lidem začít podnikat a firmám přivádět více zákazníků.

Připojte se na další živá vysílání tady>>

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Přihlaste se k odběru e-mailů a získejte přístup k živým vysíláním Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.