Jak dosáhnout finanční nezávislosti & jak pracuji s penězi? - Dominik Kovařík
Dominik Kovařík

Extra sleva 50% na vzdělávací kurzy pro prvních 100 lidí, nejdéle do 1.1.2022

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Jak dosáhnout finanční nezávislosti & jak pracuji s penězi?

Zdravím vás, 

v tomto videu jsem se zaměřil na to, jak získat finanční svobodu tím, že vydělané peníze začnete investovat a jak já pracuji s příjmy a investicemi.

Zmínil jsem tam i příležitost, jak si můžete vybudovat svůj pravidelný příjem a kde je nyní velká příležitost.

Kliknutím tady se můžete podívat na video o naší Social Media Marketing agentuře.

Připojte se do uzavřené skupiny tady >>

4 komentáře u „Jak dosáhnout finanční nezávislosti & jak pracuji s penězi?“

  1. Zdravím a děkuji za zajímavou přednášku. Podvědomně to dělám taky tak, že vydělané peníze se snažím dále zhodnotit a teprve z inestice plynoucí peníze utrácím za výdaje, které mizí v nenávratnu. Osobně jsem si osvojil svojí teorii kterou nazívám „Stoupák a Klesák“ fungujeto je to jako v paragleidingu. Paragleidista musí vyhledávat stoupáky, aby nabral bezpečnou výšku, neboť padák sám o sobě klesá svým tempem (fixní a variabilní náklady). A vztaženo na finance a investice, tak u každé si říkám, zda je to „stoupák“ a nebo „Klesák“.. Abych se bezpečně držel v nějaké hladině, musí součet stupáků, být vyšší, než klesáků.. Mě to tak funguje. Zdravím a přeju pohodový večer.

    Odpovědět

Napsat komentář

Získejte exkluzivní přístup

Přihlaste se k odběru e-mailů a získejte přístup k živým vysíláním Dominika Kovaříka. Plus, buďte jedni z prvních, kteří získají přístup k novým skupinovým tréninkům.

Vaše osobní údaje (email) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka „Získat přístup“ souhlasíte s tímto zpracováním pro odběr pravidelných emailů od Dominika po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.